Michal47

Kde v Praze Vršovicích najdu trafiku, v níž se dají koupit kupóny pro dobití karty Twist (T-Mobile)?

Nejde to třeba v trafice (doufám, že jediné) v Tesco Eden? Prosím, poraďte. Předem moc děkuji!

Doplňuji:
Nepotřebuji okamžité dobití, ale na druhé straně nechci někde šílet na poslední chvíli…

Může to být i v blízkém okolí, např. náměstí Míru, Flora, Želivského apod. Díky!

Nejlepší odpověď
lexx

proč tak složitě ? na každý poště mají přepážku a terminál k dobití, min. částka je ovšem 200 Kč. bez rizika a s daňovým dokladem

Michal47

Nezvládl bych obsluhu terminálu na poště. Ve stresu se mi začnou třást ruce. Prosím pomozte. Děkuji!

gecco

Terminál za tebe obsluhuje trafikantka nebo pošťačka – řekneš jí jen jakého máš operátora, jaké číslo a za kolik chceš dobít…
Je to jednoduché…
😉
Rád bych ti nějakou trafiku poradil – ale fakt si nejsu jistý, jestli to vůbec někdo ještě prodává…

Michal47

Moc děkuji. Zkusím nějakou poštu, která nemá ten systém volby pořadového čísla. To bych narazil okamžitě, protože bych nevěděl, jakou možnost zvolit…

gecco

Zvol, případně, tu, kde je Sazka (loterie…) – používá se týž terminál.
😉

gecco

Jen doplním Lexxe – terminál mají i ve skoro každé trafice, na benzince…
😉

Lamalam

U nás to má i Vietnamec ve večerce.