Banshee

Kde v Praze si mohu objednat kávu Lavazza?

Mám na mysli, jestli je někde třeba specializovaný obchod, kde prodávají tuto kávu a zároveň si zde můžu objednat ,,coffee to go". Díky
Doplňuji:
Jasně, že umim. Akorát jsem se pořádně nedozvěděla, co jsem potřebovala. Proto píšu sem, protože tady existují i lidi, kteří mi poradí. Hlavně nejsem z Prahy..chtěla jsem jen něco doporučit !

Odpovědi
anonym

Lavazza není žádná obtížně dostupná ´extrakáva´ – běžně ji prodávají v super-hyper i v e-shopech typu Mall – takže ji koupíš i mimo Prahu…
😉
Pokud si chceš z ´výletu´ do matičky měst dovézt něco výjimečného, navštiv spíše nějaké muzeum či galerii. A pokud chceš opravdu jen to kafe do kelímku, to koupíš i na nádraží.

Karfik

Když ten dotaz dokážeš napsat sem, proč ho neumíš napsat do Googlu?

http://www.cer­stvakava.cz/
Doplňuji:
Tak to máš asi jiný Google. Já napsal Lavazza prodej Praha a zjistil jsem že jí prodávají třeba v cerstvakava.cz a dalších.