milablond

Kde v Praze sezenu levne clip in vlasy?

Klidne i od Vietnamcu…

Nejlepší odpověď
annas

V diskuzích doporučují tuto kamennou prodejnu

https://www.czvla­sy.cz/kontakty/

Nejlépe je hodnocený internetový obchod
https://www.lo­cahair.cz/

Je to vaše věc, ale v idskuzi se objevuje názor od kadeřnice.

„…vietnamci rozhodně neprodávají pravé vlasy, ale jakýsi silon ktery je polakovany kdo vi cim, aby vypadaly vlasy leskleji, rozhodně se to nedá srovnat s vlasy pravými, evropskými 🙂 ( jsem kadeřnice, vím o čem mluvím) 🙂 proto taky stojí pramen 29,– …tím nechci slečnu (paní) nějak urazit , ale srovnávat vlasy od vietnamcu s vlasy pravými…já bych si teda ty vietnamcovské nevzala ani k popelnici vynést koš ( jde to opravdu hodně poznat ) o ty vlasy evropské,, kvalitní,, se pečuje stejně jako o své, můžeš je mýt , natáčet, barvit, žehlit, prostě cokoli ( né odbarvovat!!!) a jsou pořád krásné. Mám je už dva roky a jsou pořád jako nové , ale taky záleží jak často je nosíš,jak se o ně staráš. Jsem s něma 100pro spokojená.Jsou to opravdu kvalitní vlasy, které se používají i na klasické prodlužování bez těch klipů..“

Další odpovědi
SuzanKa

Hele, když bych si chtěla koupit clip in, podle čeho vyberu barvu? Já mám docela strach, že netrefím odstín… :( myslíte, že se to může stát? A když už se to stane, je možné tuto situaci nějak řešit?

Kajolka

Já clip-in-vlasy.eu jen doporučuju. Nosila jsem jen příčesky, jakože pramínky, ale co jsem objevila ty culíky… no, nenosím nic jiného :D

KaraskovaAl

A co sis od nich objednala? Pásy, sety nebo třeba culík? :)

Cizecek.M

Ty jo, to nevím, já docela všechno řeším přes net. I clipy kupuju na netu, a to na clip-in-vlasy.eu. Jejich clipy mi přijdou nejlepší. Aspoň z toho, co jsem zkusila… A doporučuju. Mrkni tam.

Derrynka

No, to je pravda… Hlavně, až na ten shop mrkneš, poznáš, proč je tak oblbený. Oni mají totiž neskutečnou nabídku. Hlavně co se týká odstínů, těch mají na výběr opravdu hodně.

Cizecek.M

Já u nich nakupuju hlavně proto, že mají v nabídce clipy z pravých vlasů. Což jsou nejkvalitnější clipy :) A dají se upravovat stejně, jako tvoje vlasy. Včetně mytí, foukání, natáčení a podobně :)

KaraskovaAl

Jako to je super, že mají hodně odstínů na výběr :) Ale dotaz… jak jsi vybrala ten, co ti opravdu sedí?

Cizecek.M

Nooo, tak třeba já jsem to s nimi hodně konzultovala :) Stačí mail. Oni ti přesně poradí, co a jak, abys věděla, jak vybrat :)

KaraskovaAl

Super, díky moc… :) Já jsem se s clip-in-vlasy.eu spojila a je to přesně tak, jak píšeš. Ale jako :D Sama bych z té nabídky teda nevybrala :D

Vercule

Tento shop je dokonalej. Mám ho moc ráda, protože mají opravdu hodně dobrou nabídku. A ty clipy jsou od nich opravdu kvalitní.

Kajolka

Ahoj, jaké clipy si vlastně kupuješ? Sety nebo pásy? A zkoušela jsi i další produkty? Třeba culík nebo ten keratin?

Honzin8

Ahoj, hele, jak jsi trefila odstín. Já bych ráda ty clipy zkusila, ale nevím, bojím se, že prostě netrefím svou barvu…

Cizecek.M

No a volala jsi na ty clip in vlasy.eu nebo psala mail? Oni ti právě s výběrem odstínu poradí :) Já jsem to tak udělala a super, se vším mi poradili :)

Cizecek.M

Ahoj, tak co, už sis ty clip in pořídila? Na jaký shop jsi nakonec vsadila?

Vercule

Já jsem si koupila tento culík https://www.clip-in-vlasy.eu/product-clip-in-culiky-rovne-clip-in-culik-rovny-kanekalon-svetle-hnedy-314 a musím teda říct, že jsem nadšená. Konečně mám krásný účes :)