Kde v Praze parkujete? V garáži, na ulici nebo jiný způsob? Jaké riziko vykradení (ukradení) hrozí na Nuselský:-)?

Nejlepší odpověď
mojitek

Nuselská street :o) samá herna,hospoda,zas­tavárna,gypsy,uk,smaž­ky..Pokud chcete parkovat na Nuselský,tak doporučuju nenechávat nic ve voze,vyndat všechno ze schránky u spolujezdce a nechat jí schválně otevřenou aby potencionální zloději viděli že ve Vašem autě jim zbohatnutí nehrozí.Nenechá­vejte tam např.ani držák navigace ani býle-i kdyby byly od čongů za 70,– předejdete tím zbytečnýmu rozmlácení okna..

Další odpovědi
kropitko

Když už musím do Prahy autem a potřebuji zaparkovat na delší dobu, tak většinou v nějaké podzemní garáži. Parkovacích míst po Praze je velice málo a mě nebaví je hledat. Pak dojedu sockou, nebo to dojdu pěšky. Raději ale nechávám auto na okraji Prahy a pak pokračuji tou sockou.

Když jsem ještě v Praze bydlela, tak jsem parkovala přímo před domem. Moji rodiče také, nikdy nám nikdo nic neukradl.