smile35

Kde v Praze/Pardubicích seženu levně šaty na ples??

Zdravím, za měsíc mě čeká maturitní ples a už by to chtělo sehnat šaty. Moc neoplývám penězi, takže by se hodily nějaké levnější dlouhé jednoduché šaty velikosti XS. Neznáte nějaký sekáč nebo levnější obchod v Pardubicích nebo v Praze?? Slyšela jsem i o tržnici SAPA, dá se tam něco sehnat??
Díky za odpovědi =)

Odpovědi
anonym

Najdete tady něco podle barvy, ceny,či velikosti?Zkuste zadat co máte v plánu koupit.
http://www.zbo­zi.cz/obleceni-a-moda/damske-obleceni/damske-saty/?razeni=nej­levnejsi