uccello

Kde v Praze koupím módní čiré nedioptrické dámské brýle?

Potřeboval bych sehnat dámské někde v Praze. Prosím o tip na značku kamenného obchodu, ne odkaz na eshop. Docela to spěchá. tak chci jít na jistotu. Díky

Nejlepší odpověď
da ny

Kde v Praze… :
No u nás v každé optice, dcera si vybrala rámečky a zaplatila si též nedioptrické sklo/plast. Druhý den si je vyzvedla. Používá jako ochranné brýle i doplněk ;)

Další odpovědi
Cenobita

V současné době se skoro všechny obruby prodávají zasklené nějakým základním sklem o 0 dioptriích. Optičky ho používají k tomu, že na ně fixou nakreslí polohu zornice a to se použije pro výrobu.

dubraro

Nedioptrická skla vám do vybraných obrub zasadí každá optika.