uccello

Kde v Praze koupím bublinkovou fólii?

Pro uživatele dudu: Pokud nevíš, kde fólii seženu, tak se nevyjadřuj. Už jednou se byla tvá snaha zbytečná, když admin otázku vrátil. Když potřebuju něco vědět, tak se zeptám. Od toho Odpovědi jsou a nemám potřebu tady někoho bavit.

Odpovědi
lexx

v Práglu nevím…jinač v našem e-shopu ale údaje nezasílám bo nejsme obchodní web
a admin to smaže coby komerční reklamu no dohodnout se můžem, dopravíme PPL kdekoli v ČR

dudu

Jak vidno ty nechápeš více věcí a především to, že tyto stránky mají pobavit a poučit, nikoli obtěžovat okolí svými ryze soukromými potřebami a kšefty.

ad diskuse: těžko vést dialog když věcné argumenty jsou hulváty nahrazovány verbálním útokem. Jen si to užij.

štamgast

dudu, co je špatnýho na tom se zeptat když člověk něco potřebuje? Otázka jako otázka.

uccello

Ta šup šup dudu, mažem mažem! Jsou tady další nové otázky, které obtěžují soukromými potřebami tazatelů.

uccello

Příspěvek smazán administrátorem.