IT

Kde v Praze dohustit míč?

Zdravím, zapomněl jsem si doma pumpičku s násadou pro dofukování míčů a teď jsem v Praze, kde to moc neznám a jeden fotbalový míč bych dofouknout potřeboval.

Myslíte, že někde v cyklistických potřebách by mi ho dohustili? Případně máte nějaký konkrétní tip, kde tyhle služby nabízí?

Odpovědi
ponovotny

myslím, že většinu míčů dokážeš dofouknout kompresorem na foukání pneumatik na pumpách i bez jehly

štamgast

Dohustit? Kup si jíšku.
Nafouknout? Zajdi na benzínku nebo to zkus v nějakým sportovním obchodě. V nejhorším případě si kup novou pumpičku.