Kde v Praze a jejím okolí sehnat poctivý čerstvý voňavý rohlíky?

Neznáte nějakou sympatickou pekárnu, kde dělají opravdu poctivé rohlíky, které byste mohli jíst i samotné? Vzpomínám si, když jsem byl malý, jak voněly a člověk si je mohl jen tak dát s mlíkem nebo máslem. Dnes nakupuju samý gumáky nebo rozpečený pendreky bez chuti. Také jsem dlouho neviděl koláče s tvarohem, uprostřed marmeláda a na ní drobenka. Kdyby někdo věděl o něčem na západ směr Rudná, budu taky rád.:)

Nejlepší odpověď
hanulka11

jéžiš výborný mívaj v Jílovém tam je malá pekárnička no to jsou rohlíčky přesně jak říkáš a i domácí koláče

Další odpovědi
terry

A nebo tady.

https://www.go­ogle.cz/search?q=roh­l%C3%ADky+recep­t&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a