Avatar uživatele
Andreas

Kde v Praze…

Ahojte, měl bych celkem dva dotazy.

(1) Je sice pomalu po sezóně, ale napadlo mě to až teď. Kam vlastně chodí lidi v Praze sbírat houby(pokuď tací jsou). Přímo v Praze třeba je Kunratický, či Milíčovský les, ale to je spíš kolonáda, než skutečný les. Kam chodí? Jedou někam kousek za Prahu a kam? 🙂
(2) Kde se dá v Praze koupit burčák. Stačil by tip na nějákou vinotéku nebo tak něco. 🙂

A u obou otázek PROSÍM, ne jen tak najít nějáky odkaz na netu, to dovedu taky, chtěl bych nějákou osobní zkušenost…
Doplňuji:
Na Mníšek pod Brdy se teda podívám a nastuduji. Ještě někdo nějaký tip. A co ten burčák? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elektrikář

My jme chodili do lesa v Klánovicich to je tak před 5o lety
Doplňuji:
Nebo jsme jezdili vlakem do Srbska jsou tam v lese opuštěné staré lomy. Z Bráníka byla to romantika parní lokomotivy, na konci plošinka se zábradlím. V sobotu jezdili chataři z prkýnky, a v neděli večer jezdívali trampové a hráli. Byla posílená tramvajová doprava.Byl jsem se tam z nostalgie podívat už tam skoro nikdo nejezdí.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já jsem si včera udělal výlet na houby do Mníšku pod Brdy.Je to kousek od Prahy.Hodně lidí jezdí také do Mokrovrat z nádraží Braník.Mohu doporučit,protože je to krásná projíždka vlakem pěknou krajinou.S tím burčákem nevím.Zatím jsem ho viděl prodávat na ulicích.Já ho stejně nepiju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

Každou sobotu se burčák prodává na farmářských trzích v Praze 2 (náplavka mezi Palakého mostem a Výtoní). Od devíti ráno do vyprodání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Na burčák nejlépe na Moravu. Já přijela včera. Mňam.
Myslím, že ten co se příváží už není burčák. Jednou jsem ho ochutnala a s burčákem to nemá co dělat. Krom názvu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gwen

Velmi slušný burčák prodává vinotéka v Hasově ulici v Modřanech.

Pražáci chodí na houby např. do Krčského lesa a popojíždějí na houby například na Zbraslav a na Jíloviště. Můj syn našel v sobotu pár bedel dokonce i u letiště Točná, když tam s přáteli náhodou skončili, protože je nepustili na nabídnutou a poté nezorganizovanou prohlídku nového Pražského okruhu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek