ahold

Kde v Praze si dát svázat bakalářskou práci?

Prosím osobní zkušenost. Kvalita, vzhled, cena?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, osobní zkušenost sice nemám, ale vím, že hodně študáků si to nechává dělat zde: https://www.go­ogle.com/maps/@50­.0852854,14.4417615,3a,­75y,90t/data=!3m6!1e1!­3m4!1sMWU5Eui3BeB6iK­xTP1CpxA!2e0!7i13312!8i6­656 (u Churchilla dole na Seifertce).

Dělají to tak, že to tam mrsknou, požerou/poobědvají a pokecají v nějaké vedlejší brutální vietnamské číně, popřípadě v kebabu o trochu výš (kdoví co je tam láká) či dokonce v baru a cestou z5 vyzvednou hotovou diplomku.

quentos

Píšete-li sousloví „bakalářská práce“ skutečně všude s velkým B, tak se na tom oponent pěkně povozí.