led

Kde v Prahe na Košířich najdem „Na Cibulce“,

prosím, ako sa tam dostanem z centra? Chcela by som sa tam zajtra pozrieť. Ďakujem
http://alanni­.blog.idnes.cz/c/195005­/Obrazem-Na-Cibulce.html.

Nejlepší odpověď
ten který je

Pokud pojedete MHD,jedte metrem trasy B do stanice Anděl a potom přestupte na tramvaj č.4,7,9 a jedte do stanice Kotlářka.Od této stanice je to už asi 5min.pěšky.Autem jedte po Plzenské nahoru Košířema.

Rocker

Z Anděla se dá jet autobusem 123 do zastávky U lesíka,odtamtud je to nejblíž k rozhledně a k rybníčku.Můžu Vám zamávat z okna:-)

led

Ďakujem za informáciu

ten který je

Nemáte zač.