Jennie

Kde v Pardubicích nebo okolí je dobrý a levný tatér? Prosím.

Odpovědi
nyjono

Chceš levnýho nebo dobrýho?
Mohu doporučit ten tat.salón kousek od nádraží směrem k Afi.

Matthew

Spojení dobrý a levný tatér mi nejdou k sobě :) Když už se rozhodnu si něco vytetovat na celý život, raději si připlatím ať toho pak nelituji ;) To mi připomnělo jednu otázku někde na netu v diskuzi … Proč i nepatrně malé tetování je tak drahé, někdy i za stejnou cenu jako nějaké větší? No proto, že ten tatér si s vámi dohodne schůzku, musí si udělat přípravu před tetováním, vyměnit jehly a všechny ty věcičky kolem a nakonec se bude zabývat malým tetování na místo toho, aby tam měl značně náročnějšího zájemce o tetování :) všechno je to i o tom času, nejenom kolik se vyplácá „inkoustu“ :) PS: doporučuji Tattoo Beny v Hradci Králové, není to tak velká zajížďka, koukněte na reference.