Jádrohlod

Kde v Mozille nastavit mazání

pošty na serveru?V nastavení serveru NENÍ zatrženo „PONECHÁVAT ZPRÁVY NA SERVERU“ a přesto mi na něm zůstávají a pak občas houfně přiletí třeba 250 zpráv, které jsem už četl,ještě jednou.
Doplňuji:
Je to přes POP a u Tiscali.

Nejlepší odpověď
arygnoc

mazanie pošty na servri sa nastavuje v poštovom kliente.
nie v prehliadači.

Další odpovědi
Alesh

Čili to taháš pře POP, že?
O jaký se jedná server? Např. u Gmailu se musí nastavit na účtu (přes webové rozhraní) v Přeposílání a protokol POP/IMAP:
2. Jsou-li zprávy stahovány pomocí protokolu POP, chci: „zvol variantu“.

Druhá varianta, jak to řešit je, nastavit si poštu přes IMAP.

Jak píšu, mohlo by to tím, že to server vyžaduje nastavit i přímo na něm (fakt netuším, jak to má udělaný Tiscali, zkus prolézt webové rozhraní).
A nebo, pokud podporují IMAP, pak to nastavit přes IMAP.
Jiná varianta mě nenapadá, podle mě to není problém Mozilly.