_136

Kde v dnešní době mohu ještě zakoupit opravdu velmi kvalitní manšetrové kalhoty?

Je snadné a možné dneska ještě někde sehnat mašetrové kalhoty které by vydrželi xxxx vypraní v pračče a odolnost vuči rozthání?

Odpovědi
nyjono

Je potřeba si zakoupit opravdu velmi kvalitní manžestr v metráži a nechat si je opravdu velmi kvalitně ušít.

Agnieszka Cz

Získejte cashback až do 20% na nákupy v About you e-shopu. Zaregistrujte se na Picodi již nyní!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.