Lucy13

Kde v české spořitelně na internetu mám najít odkaz, kde se můžu podívat na moje splátky? a půjčky? děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Musíš si nejdříve založit Osobní účet, pak bys to měla už najít.
Jinak ti ale se vším poradí jejich operátor na bezplatné lince.

Zdroj: http://www.csas­.cz/banka/appma­nager/portal/ban­ka?_nfpb=true&_pa­geLabel=subpor­tal01

Další odpovědi
dudu

Předpokládám, že stejně jako u jiných bank i u spořky, čerpáte-li úvěr musíte mít založen také osobní /běžný/ účet. K němu si lze zřídit internetové bankovnictví a to Vám poskytne přístup ke všem informacím o vašich aktivitách, úvěrech, typech spoření a investicích.
Jak radí kolega beer, využijte informací po telefonu nebo ještě lépe osobní návštěvy na jejich nejbližší pobočce. Pohlídejte si adekvátnost šíře nabízených služeb a přiměřenost jejich ceny.

alenad

Pokud tam ještě nejsi zaregistrovaná , tak si to vyřid , ono tě to navede
https://www.ser­vis24.cz/eban­king-s24/ib/base/us­r/aut/login?e­xecution=e1s1