jana91

Kde v Brně koupit žárovky do fabie (1. generace)?

Kvůli povinné výbavě. Mam krabicku, kde jsou jiz nektere zarovky obsazene, ale nektere jsem uz pouzila. Kde dokoupim ty, ktere mi chybi? Predem vsem dekuji za odpovedi a nazory.

Odpovědi
Alesh

Pokud chceš celou sadu, zkus internet. Pokud jen nějakou jednu žárovku (doplnit sadu), pak je budou mít i na benzínce.

Arne1

Na benzínce, v hypermarketech (Kaufland, Tesco), v hobbymarketech (Bauhaus, OBI, …). Ale osobně raději chodím za servisákem, prodá mi obyčejné ale kvalitní žárovky za normální cenu. V obchodech mají většinou levné čínské s modrou baňkou – kecy že prý prý xenonové světlo (neber, je to šunt), nebo značkové za několik stovek.