zjentek

Kde v Androidu najít či obnovit aktualizace?

V mobilu (Android) se posloupně aktualizovalo asi 20 aplikací. Proces byl asi u sedmé aktualizace, když v tom jsem stránku nedopatřením zavřel. No a teď nevím, co se stalo na pozadí. Co se tedy stalo? Aktualizace se přerušily? Zkusil jsem hned potom otevřít Google Play, ale ty aktualizace jsem tam vyobrazeny již nenašel. A mobil nehlásí nic, prostě jsem zavřel stránku v nějakým procesu a šlus… neděje se vůbec nic. Děkuji.

Odpovědi
kodl67

Otevři Google Play,nahoře v rámečku hledání klepni vlevo na ty 3 čárky a pak hned nahoře je řádek moje aplikace a hry.Na ten ťukni a jsi tam.

anonym

Na Google Play si dej hlavní menu, tam máš seznam aplikací a u každé apky je možnost pokračování aktualizace / nová aktualizace. Nebo lze snad taky spustit aplikaci, která by ti mohla hned navrhnout aktualizaci.

elkon

Pokud aplikace potřebují aktualizovat, řeknou si o to. Pokud ale vše funguje, je zbytečné aktualizovat. Já mám aktualizace zakázané. Kdyby bylo potřeba, aplikaci aktualizuji.