Avatar uživatele
anonym

Kde ukládat stažené programy?

Asi to sem nepatří(jsem amatér), ale když si stáhnu nějaký program z netu tak kde ho mám uložit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4803 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Je si třeba nejdříve ujasnit co jsou programy a co jsou dokumenty, obrázky, videa atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Stažený, dosud nenainstalovaný program (soubor.exe) se dá uložit kamkoli podle uvážení, jak radí předchůdci. Často bývá praktické si program vypálit na CD nebo DVD, zvlášť pokud jde o soubor.iso. Snadno se pak instaluje opakovaně nebo na jiný počítač. Při instalaci zpravidla program nabídne, kam se má instalovat. Nejlepší je nechat implicitní složku Program Files nebo některé do rootu disku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Doporučujem vytvoriť zložku (adresár) „stiahnuté“ alebo „download“ a tam všetko nasmerovať.
PS.
Panenka na plochu si dávajte len odkazy, nie programy alebo dokumenty. Aspoň si ich nechtiac nezmažete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já si je uložím na plochu a pak si je přesunu tam kam potřebuji.Dokumenty do dokumentů ,filmy do filmu,hudbu do složky hudba.Každou složku mám popsanou tak abych věděla co v ní mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hornik.

Vytvořit specielní složku s názvy programy nebo soft nejlíp na jiný disk a tam směřovat podobné programy tak jak radí mosoj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Postupujte přesně tak,jak radí Hlada.
Udělejte si složku,tam si napište cokoli,a potom až ten program budete instalovat z té složky,tak se sám uloží do počítače do složky Files.
Jinak i takové otázky sem patří,každý nemůže hned všechno vědět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek