Kde ukládat stažené programy?

Asi to sem nepatří(jsem amatér), ale když si stáhnu nějaký program z netu tak kde ho mám uložit?

Nejlepší odpověď
mosoj

Je si třeba nejdříve ujasnit co jsou programy a co jsou dokumenty, obrázky, videa atd.

Další odpovědi
Hlada

Stažený, dosud nenainstalovaný program (soubor.exe) se dá uložit kamkoli podle uvážení, jak radí předchůdci. Často bývá praktické si program vypálit na CD nebo DVD, zvlášť pokud jde o soubor.iso. Snadno se pak instaluje opakovaně nebo na jiný počítač. Při instalaci zpravidla program nabídne, kam se má instalovat. Nejlepší je nechat implicitní složku Program Files nebo některé do rootu disku.

led

Doporučujem vytvoriť zložku (adresár) „stiahnuté“ alebo „download“ a tam všetko nasmerovať.
PS.
Panenka na plochu si dávajte len odkazy, nie programy alebo dokumenty. Aspoň si ich nechtiac nezmažete.

panenka

Já si je uložím na plochu a pak si je přesunu tam kam potřebuji.Dokumenty do dokumentů ,filmy do filmu,hudbu do složky hudba.Každou složku mám popsanou tak abych věděla co v ní mám.

hornik.

Vytvořit specielní složku s názvy programy nebo soft nejlíp na jiný disk a tam směřovat podobné programy tak jak radí mosoj.

alexandra

Postupujte přesně tak,jak radí Hlada.
Udělejte si složku,tam si napište cokoli,a potom až ten program budete instalovat z té složky,tak se sám uloží do počítače do složky Files.
Jinak i takové otázky sem patří,každý nemůže hned všechno vědět.