Jan Pokus

Kde uklada google chrome automaticke doplnanie formularov ?

Kde uklada google chrome automaticke doplnanie formularov (adresy ale aj napriklad prihlasovacie mena na gmail, fb,… ) ???

Odpovědi
Lamalam

Kam přesně je ukládá netuším, ale rozhodně ta data budou zašifrovaná.

Jan Pokus

zašifrované nie sú naprikla take loginy a heslá sú uložené niekde c/uzivatel/ap­pdata/oang/chro­me / … a su len bezormatovym suborom ktory vsetko po otvoreni zobrazí v notepade napr. ale automcomplete je asi inde ale neviem kde

Jan Pokus

zašifrované nie sú naprikla take loginy a heslá sú uložené niekde c/uzivatel/ap­pdata/oang/chro­me/ … a su len bezormatovym suborom ktory vsetko po otvoreni zobrazí v notepade napr. ale automcomplete je asi inde ale neviem kde