Avatar uživatele
Alesh

Kde udělali soudruzi chybu?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-kachniho-drzeni-tela

Otázka položena „Před 50 min“
Každá z odpovědí „Vložena před 2686 dny“


Nene, koukal jsem právě na to, zda to bylo v ten okamžik upraveno a nebylo. Opravila to až následně. Proč opravuje roky staré příspěvky, to fakt nechápu, to už je asi diagnóza. 🙂

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Dochy před 1768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Ten proutný chlívník nebo snad chlívný proutník Kepler udělá všechno možné, aby škodil kudy chodil nám ČISTOKREVNÝM dronům s kosmickonordickou krví! (a všichni víme proč to dělá, ten vogonský hybrid – kdo ne, viz https://necyklo­pedie.org/wiki/Vo­goni#Z.C3.A1stup­ci_Vogon.C5.AF )

Důvod je prostý – annas v 17:50 otázku upravila a tím ji posunula do čela, no. Žádná záhada se nekoná, dokonce i Kepler by na to přišel, kdyby uvolnil svoji myšlenkovou kapacitu na tento problém byť o pouhé 2 či 3 metráky podprsenek či kalhotek zvaných „tanga“! :) ;)

Což uznávám je zcela vyloučeno, protože by ty dva tři metráky mu v celkové sumě 10exp58 megatun jistě chyběly! Vyhlásili už v zahraniční wellnessové destinaci stav obležení / stanné právo / vyjímečný stav nebo tak něco, když už se tak Kepler chystá? Jestli ty nebohé ženy NIKDO předem nevaruje, kdo si to vezme na triko? Jak se k tomu vyjádří Její Excelence led? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Něco shnilého je ve státě dánském 🙂 Moje 4 dny stará otázka se tu taky znova objevila. Nebo, že by začal ty svoje šprťouchlata aliendrone? To jen nevinný začátek, máme se na co těšit -:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

alesh, děkuji za milou reakci a a ještě milejší oslovení ona … kdo to je ona?:

Nová, nebo stará otázka, když se posune a objeví vpředu a je v ní něco špatně, opravím.

Přece otázka končí otazníkem, nic víc,. nic míň. . Žádný smajlík do otázky nepatří. To jste mohl opravit sám.


jáára – když upravím cizí otázku, neposune se. Nevím, proč se objevila vpředu. Takové zázraky bohužel neumím.

Mohu posouvat jen své otázky, cizí jen doplnit. Navíc , proč bych to dělala, když se otázka v archivu objevila několikrát. Tato má číslo 3.

Jedině mě napadá,. že se možná objevil nový admin, a prohlíží archiv, posouvá otázky. Nevím, zda je ještě nějaká jiná možnost.

Otázka byla vložena či posunuta 21. 6. v 15.30 hodin, annas smazala v 17.48 h smajlíka, který do otázky nepatří. Čas je možné zjistit z úpravy.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Upravila Annas. Tak se posunula…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FlAsh_7

A pointa?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: a jak vysvětlíš můj případ, ty nordickokosmic­kok(u)revníku? Mně tam niko nic neupravoval!

před 1769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kdo by ti tam také „něco upravoval“? :o
No ukaž mi někoho, kdo by se odvážil „něco upravovat na Keplerově DALEKOHLEDU“, navíc bez použití jeřábu, strojních heverů a dalšího těžkého vybavení, které je pro většinu uživatelů nedostupné? ;)

NIKDO takový neexistuje, tudíž autor je JASNÝ – jde o keplerovskou chlívárnu! ;) :D :D

před 1769 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek