Alesh

Kde udělali soudruzi chybu?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-kachniho-drzeni-tela

Otázka položena „Před 50 min“
Každá z odpovědí „Vložena před 2686 dny“

Nene, koukal jsem právě na to, zda to bylo v ten okamžik upraveno a nebylo. Opravila to až následně. Proč opravuje roky staré příspěvky, to fakt nechápu, to už je asi diagnóza. 🙂

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ten proutný chlívník nebo snad chlívný proutník Kepler udělá všechno možné, aby škodil kudy chodil nám ČISTOKREVNÝM dronům s kosmickonordickou krví! (a všichni víme proč to dělá, ten vogonský hybrid – kdo ne, viz https://necyklo­pedie.org/wiki/Vo­goni#Z.C3.A1stup­ci_Vogon.C5.AF )

Důvod je prostý – annas v 17:50 otázku upravila a tím ji posunula do čela, no. Žádná záhada se nekoná, dokonce i Kepler by na to přišel, kdyby uvolnil svoji myšlenkovou kapacitu na tento problém byť o pouhé 2 či 3 metráky podprsenek či kalhotek zvaných „tanga“! :) ;)

Což uznávám je zcela vyloučeno, protože by ty dva tři metráky mu v celkové sumě 10exp58 megatun jistě chyběly! Vyhlásili už v zahraniční wellnessové destinaci stav obležení / stanné právo / vyjímečný stav nebo tak něco, když už se tak Kepler chystá? Jestli ty nebohé ženy NIKDO předem nevaruje, kdo si to vezme na triko? Jak se k tomu vyjádří Její Excelence led? ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Něco shnilého je ve státě dánském 🙂 Moje 4 dny stará otázka se tu taky znova objevila. Nebo, že by začal ty svoje šprťouchlata aliendrone? To jen nevinný začátek, máme se na co těšit -:)

annas

alesh, děkuji za milou reakci a a ještě milejší oslovení ona … kdo to je ona?:

Nová, nebo stará otázka, když se posune a objeví vpředu a je v ní něco špatně, opravím.

Přece otázka končí otazníkem, nic víc,. nic míň. . Žádný smajlík do otázky nepatří. To jste mohl opravit sám.

jáára – když upravím cizí otázku, neposune se. Nevím, proč se objevila vpředu. Takové zázraky bohužel neumím.

Mohu posouvat jen své otázky, cizí jen doplnit. Navíc , proč bych to dělala, když se otázka v archivu objevila několikrát. Tato má číslo 3.

Jedině mě napadá,. že se možná objevil nový admin, a prohlíží archiv, posouvá otázky. Nevím, zda je ještě nějaká jiná možnost.

Otázka byla vložena či posunuta 21. 6. v 15.30 hodin, annas smazala v 17.48 h smajlíka, který do otázky nepatří. Čas je možné zjistit z úpravy.

jáára

Upravila Annas. Tak se posunula…

FlAsh_7

A pointa?

Kepler

alien: a jak vysvětlíš můj případ, ty nordickokosmic­kok(u)revníku? Mně tam niko nic neupravoval!

aliendrone

Kdo by ti tam také „něco upravoval“? :o
No ukaž mi někoho, kdo by se odvážil „něco upravovat na Keplerově DALEKOHLEDU“, navíc bez použití jeřábu, strojních heverů a dalšího těžkého vybavení, které je pro většinu uživatelů nedostupné? ;)

NIKDO takový neexistuje, tudíž autor je JASNÝ – jde o keplerovskou chlívárnu! ;) :D :D