milablond

Kde u sebe nosit bezpecne penize pri 14ti denni navsteve Thajska? :)

Nejake tipy na tajne schovky? ;)

Nejlepší odpověď
gecco

Hledej (v outdoorových prodejnách) něco takového – http://www.hu­dy.cz/penezen­ky/deuter-security-wallet-i,73185-piskova.html , v tělové barvě, nosí se na krku pod trikem/košilí.
😉

Další odpovědi
Emefej

Zkus bezpečnostní opasek.

Zdroj: http://www.smrtih­lav.cz/tajny-opasek-na-penize

Agneta

V Afgánistánu jezdí každý den ráno na trh měnič peněz s kárkou, nahoře sklo jakožto ochrana proti případnému dešti, a pod ním je vidět 200 000,–€, pak 300 000,– USD, a jiné měny…a večer jede zase domů, válka neválka, a to už po 30 let…, takže ty peníze hlavně musíš chránit proti dešti a vlastní zapomětlivosti bych řekla, jinak nevím…:DDD

Kelt

Pokud můžeš, plať kartou hlavně v nákupních centrech. Pokud budeš vytahovat peněženku plnou bankovek, staneš se kdekomu nápadný a možná, že budeš mít štěstí, že tě někdo v temné ulici praští a přijdeš o peníze. Uprav si proto oděv, našij si tajné kapsičky na různá místa a tam vlož po jedné bankovce. Nos jenom něco, zbytek uzamkni v sejfu v hotelu. Všímej si lidí, kdo si všímá tebe, vyhýbej se tlačenicím, kdy bys mohl přijít snadno o peníze.

robosobo

„Když chceš něco schovat, nech to na očích“ Tato metoda se mi osvědčila, ale s penězi bych to asi nezkoušel. Měla by stačit peněženka v kabelce, kterou si budete HLÍDAT.