DusanOrlik

Kde ty hry na mobil stahnout?

Chtel bych v cestine hry CHCETE BYT MILIONAREM? BER NEBO NEBER.A jeste musi byt v rozmerech 120×160.Vsude hledal,nic nenasel,nic nestahl.Diky za odkaz.
Doplňuji:
Vím to nikdo neumí najít.Ani experti.tak aspoň ať je to v těch rozměrech.Prosím zkuste najít…PS:Já už hledal=nikde nic

Nejlepší odpověď
www

Zkus to projít tady, nebo dole
www.google.com/m?q=Ja­va+hry+120+x+160&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new

Zdroj: java-hry-zdarma-ke-stazeni-tapety-melodie-mp3.webgarden­.cz/logicke/?of­fset=90

Další odpovědi
DDarent

Už několikrát sem ti dával tutu adresu!!!
http://gallery­.mobile9.com/c/no­kia-c1-01-java-software_3121/1/