odpovídámež

Kde to musím hlásit? Byl jsem pozván na návštěvu a bude se tam kouřit.

Bude tam grilovačka. Pivo mě tam dají. Bude to v Bučovicích v RD na dvorku.
Možná tam něco přinesu. Ale hlavně, bude se tam venku kouřit.
Abych neporušil zákon.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nic hlásit nemusíš. Zákaz kouření se týká jen veřejných prostor.

Další odpovědi
Drap

Pokud nebude do třiceti metrů zastávka nic neporušíš.

marci1

Doma si mohou bafat, jak chtějí. Přines jim cigarety, budou nadšeni. 🙂

dr.luha

V kanceláři prezidenta ČR.

Smlouvyzdarm

… no nepíšete co se tam bude kouřit, ale pokud to budou cigarety, tak je to asi jasné. Pokud snad něco jiného, tak pozor aby se tím necítilo nějak pohoršeno okolí. Pak by mohlo připadat do úvahy i několik paragrafů od přestupkového až po trestní zákon 🙂