savyla

Kde to bolí nejmín?

Kde bolí nejmín tetování?Chci si nechat od švagra udělat na lýtko motýlka a nevím jak moc to tam bude bolet.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejméně to bolí, když tetují někoho jiného, a taky to dělá nejméně prolémů a ostudy. Zkus to zvážit.

Další odpovědi
anonym

Přečti si ceníky za odstranění tetování a ono tě to přejde

www

Chceš motýlka na lýtku, tak tě to bude bolet tam.
Neboj, švagr ti něco poradí (štamprdličku nebo jiné anestetikum) a když ne, holt pro svoji okrasu musíš něco vydržet !

iceT

Tetování nejméně bolí tam,kde je nejvíce podkožního tuku a masa(svalů).
A pokud je tvůj švagr tatér a tedy taky profík,tak by ti o tom měl něco povykládat a taky poradit.

Pudlík

Já nevím jak moc hluboko se tetuje, ale existije umrtvovací mast EMOLA, ktará umrtví kůži a používá se na drobné zákroky na kůži…

Lukasy

Každeho člověka to boli jinak, někdo to na lýtku nemusi citit třeba vubec a nekdo jiny muže z toho bolesti třeba umřit.