Ušel ventil

Kde tankujete a proč ?

Rozhoduje cena nebo kvalita paliva ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Shell

Já tankuju výhradně u jedné stanice, a sice Shell, protože ji mám nejblíž. Nic jiného mě nezajímá, protože jezdím na motokole s babeťáckým motorem, taková Babetta Light. Plná nádrž disponuje závratným objemem 1,8 l 🙂

Další odpovědi
Drap

Jiná - Makro ,Globus ,Albert...........?

Tankuji tam kde právě potřebuji natankovat, nebo to mám při cestě.

independent

Benzina

Klaproth

Benzina

Mám jí nejblíž. Ale jinak tankuji kdekoliv podle potřeby.

kefud

Tank ONO

Emefej

Benzina

Mám jí kousek od baráku, ale jinak tankuji tam, kde si auto řekne. Pouze se snažím vyhýbat pumpám u supermarketů, bývají tam občas fronty.

Arne1

Jiná - Makro ,Globus ,Albert...........?

Zase špatně. Tankuju většinou tam, kde to vychází na kilometry – dojezd na jedno čerpání CNG mám 250km. Jenom ve velkých městech si mohu vybírat, ale i tak většinou beru tam kde je to nejvíce při cestě.

orestez

Jiná - Makro ,Globus ,Albert...........?

Jezdím tankovat do Paříže, na Boulevard Saint Michelle.

Smackdown

Jiná - Makro ,Globus ,Albert...........?

Jedine Pap „papousek“ kvalitni a nikdy nebude cukat auto,prodlouzite motoru zivotnost.

zjentek

Shell

cochee

Jiná - Makro ,Globus ,Albert...........?

Eurobit Oil. Rozhoduje cena a zároveň kvalita. Paliva jsou jedny z nejlevnějších ve městě a zároveň nejsou nekvalitní.

anonym

Jiná - Makro ,Globus ,Albert...........?

vždy si na mapě najdu pumpu která má natural 95 za nejnižší cenu a pokud je v dosahu tak tam tankuju, nejčastěji je to asi Vena-Trade … mapa cen benzínu je k dispozici zde www.mbenzin.cz nebo ji má v sobě integrovanou navigace WAZE která vás automaticky umí navést k nejlevnějšímu benzínu v okolí …

Lamalam

OMW

Je mi to jedno. Tankuju podle potřeby.

roco888

  1. Tankuji na čerpací stanici
  2. Protože mi dochází palivo

anonym

Kontroly ČOI jsou na pumpách tak časté a pokuty za každou zjištěnou maličkost tak vysoké že i ty nejmnéně kvalitní pumpy časem dospějí nebo zbankrotují. Z toho důvodu není nutné si kvalitu až tak hlídat a můžeme se opravdu rozhodovat jen podle ceny … samozřejmě to nebrání značkám jako SHELL šířit kolem mýty o nadřazené kvalitě svých paliv, ale většinou je to jen marketing který je odlišuje a pohonné hmoty jsou stejné jako kdekoliv jinde …

zjentek

Jo ale na Šelce maj nejlepší kafe. Dikonce za frí, pokud si necháš vystavit a registrovat Šelsmartklubkárd a máš už tam nějaký bodiky za palivo ;)