huxa

Kde sušit v tomto období použité kapesníky?

Jistě to také děláte-máte dva-tři kapesníky, jeden vedle sebe a ty ostatní sušíte na topení, pokud by si člověk pokaždé bral nový, pral by pětkrát denně jen kapesníky, ovšem kde je sušit teď, v když se netopí a slunce nesvítí dostatečně na jejich usušení?
Doplňuji:
Bičiště-a kde je sušíš, když netopíte a venku nesvítí slunce?

Nejlepší odpověď
anonym

Hadrový kapesníky už léta nepoužívám, tohle se mi zdá dost (jaký je jemnější výraz pro nechutný?)…ne­tradiční? Když jsem nemocná a teče mi z nosu, neudělala bych to už z lásky a úcty k ostatním, co se na to dívají, papírový použiju a zahodím a když nemocná ležím, mám u sebe igeliťák a tam to strčím, zašiju někam třeba pod polštář a pak celý vyhodím, když vstanu.

Další odpovědi
anonym

V případech akutní rýmy používám papírové (krabici) a ty vyhazuju – je to jednodušší i estetičtější…
😉

marci1

To myslíš vážně ? Bacily zpátky do nosu ? Dnes jsem si koupila papírové kapesníky za 15,90 a nemyslím si, že by to byla tak velká položka . 🙂

Drap

Používám zásadně látkové kapesníky. Papírové jsou nešvarem poslední doby. Mám dostatek kapesníků, takže beru vždy čistý.

Lamalam

Nesuším, používám papírové.

zjentek

šel bych na to od lesa ..zeptal bych se papá Gugla, proč mi imrvere teče z chobotu a nechal bych si na to něco předepsat, nějakou bylinu na životasprávu :o ..páč ve vlhku to fakt neschne a neschne.
Doplňuji:
foukej si na to fénem né, to máš do 30ti sekund suchý ..pokud teda nesmrkáš kvalitní žlutou gumu :o

mosoj

Já suším i toaletní papír.
Jednorázové nepoužívám.

MK44

Samozřejmě, že to nedělám! Suším výhradně vyprané. Z nevypraných se šíří viráci. Při rýmě doporučuje používat jednorázově papírové a likvidovat je tak, aby se z nich viráci nemohli šířit do vzduchu a zpět do dýchacích cest – což jen prodlužuje dobu indispozice.

cochee

Nejdřív odpovím na otázku – my jsme samostatná jednotka a topení máme vlastní, proto i teď přitápíme, čili otázka kapesníků je vyřešena. Já suším, protože si myslím, že po uschnutí (během pár minut na radiátoru) je po virácích, ostatní jsou jiného názoru, použitý kapesník odložit bokem…

anonym

Nevím jak Ty, ale bydlím v rodinném domku a KAŽDÝ den přitápíme, tak 1–2 hodiny, čili kapesníky se nechají sušit na topení.
pro marci 1
Jsem nezaměstnaný a KAŽDÁ ZBYTEČNĚ VYHOZENÁ KORUNA JE v rodinným rozpočtu znát.Takže papírové kapesníky jsou zbytečné, raději desetikorunu přidám a MÁM 1 CHLEBA.Toho se najím, kapesníky mohu ve vodě vyprat a tou vodou spláchnu záchod.
Je zkrátka vidět, že ještě nevíš co je bída.

Bičiště

Já suším ty papírové a to cca 3× za sebou. Taky sbírám málo použité kapesníky po dětech. Oni nemají v sobě ještě tu šetřivost, smrknou a šup s ním do koše. No a já přiskočím a už suším.Ctím heslo – šetři mě, obíhám 3×, a halíře dělaj talíře, přeci. A kde to sušit? V zimě na topení a v létě je přikolíčkuji na balkónu na šňůru na prádlo.
Doplňuji:
V případě nepohody, je přejedu žehličkou,za chvilku jsou suché, a když se zadaří, manželka je ještě prodá ve své trafice.

beer

Přece nemusí svítit sluníčko, stačí když fouká. Přemáchnu ráno ponožky, pověsím na balkon a odpoledne jsou suché ))

zzzzz

Kde má zjentek otázku??????????­?????????

Teď byla nad touto, ani jsem nestihla odpovědět, a to vím přesně, jak je to s tím šaškem, a otázka je fuč:-(((((((((((((((

Jde to tu od desíti k pěti ☹

zjentek

ano ano- kde má zjentek otázku?Nebýt mě, tak to tady jde od nuly k nule :z. Díky za zastání ..však neboj, můj čas nastane ,) ..jo a napiš mi to tady s tím šaškem, prosím tě, ať se mi konečně dostane kvalitní odpovědi ..dík bzučko ,)

cochee

To vypadá na slušný flame :D já rovněž používám výhradně látkové kapesníky, papírové proti mému „dutí“ nemají šanci klást odpor, to už bych mohl rovnou smrkat do holých dlaní :D

huxa

Ano, také jsem si toho všiml a to jsem se jen ptal, jak vysušit kapesníky.
Tebe nic nenapadá? :) Dostal jsem nápad si udělat pomocí páru tranzistorů a baterií jistou zahřívací destičku, ovšem zrovna žádné vhodné tranzistory nemám.

zzzzz

Tak to zkus v troubě:-DDD dělám si srandu 🙂 Také používám papírové, je ale potřeba koupit 3vrsvé, ty neprosmrkneš 🙂 Ty 2vrstvé jsou strašně tenké.

anonym

Tak teda používej něco většího, třeba plínu, nebo nastříhej starý prostěradlo, ale ty bacily tam prostě jsou, proto smrkám do papírových, víš, jak smrkaj fotbalisti? 🙂 Já to zkoušela, ale nejde mi to, asi mám divnej chobot, nebo foukám málo. Malým dětičkám se to nabírá do odsávaček, taky taková lahůdka 🙂Můžeš s tím libovolně sedět, nebo ležet, i stát, to podle vlastního uvážení a sát podle libosti 🙂 Tohle je jedna odsávačka, taková ta z nejlevnějších 😁
http://www.mi­mibazar.cz/na­vod.php?id=2724

huxa

Samba-ano, nechutné to celkem je, ovšem v případě větší spotřeby takto během pár dnů posmrkáš papírových kapesníků minimálně za 100Kč. Jsem víceméně asociál a člověk se silnější rýmou by ani nikam chodit neměl, maximálně na záchod a uvařit čaj.

anonym

Ale přece za prášek na praní, vodu, elektřinu taky musíš zaplatit, no a teď co je teda levnější?

iceT

Radši vyhodím stovku za papírové kapesníky co se dají pořídit od 10kč za celý balení,v případě nouze kuchyňská papírová utěrka postačí taky,papírový ubrousky jsou taky od 10kč a hlavně nesnáším strkat rypák do použitého,třebaže suchého kapesníku…

Sůwa

Tak doma používej místo papírových kapesníků toaletní papír. Udělá stejnou službu a je určitě levnější 🙂

huxa

Ten má tendenci se při namočení trhat, ve snaze tomu zabránit jej můžeš skládat, ovšem to by bylo už přílišné mrhání času, který je při podávání kapesníku důležitý.