kde stoji kriznik aurora

Nejlepší odpověď
vagra

Omlouvám se,ale musím reagovat na 9řemesel.
Já vidím největší problém,v otázce.
To přece není otázka,to je povel k odpovědi.Je pravda,že tam chybí vykřičník,ale není tam ani otazník.
Je zajímavé,že takovýmto nekultivovaným způsobem,se dotazují většinou anonymní lidé.
Souhlasím se sice strohou,ale správnou odpovědí.
Divím se,že geOrge vůbec na takovou"otázku"od­povídal.
Příště může přijít otázka: 2+2= …a odpovědí bude odkaz na učebnici počtů pro první ročník ZŠ. :)
/Píšu to úmyslně tady,protože mám dojem,že diskuse,málokdo čte a je to přehlednější./

Další odpovědi
anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Au­rora_(k%C5%99i­%C5%BEn%C3%ADk)
Doplňuji:
Na této stránce hned v prvním odstavci je co hledáte…

9 řemesel

Dobrý den.Asi by bylo dobré psát . chci odpověď , nebo, chci odkaz.Tyto otázky, ale HLAVNĚ odpovědi mne fakt vytáčí.Tentokrát to není Vaše otázka , ale odpověď.I když dobře míněná.Ale ani v obchodě mi přeci na otázku, kolik stojí chleba , neřeknou že " na našich WWW… máte aktuální ceník.Beru , je to spíše pro admina, ale trocha selského rozumu a taktu , ve stylu.." sice nevím , ale na stránkách xyz je asi to co hledáte , to by fakt NEŠKODILO.
Faktem je , že Jitřenka (Aurora), je nyní v doku ,ne na řece.Omlouvám se, že má odpověď skutečně asi není to pravé ořechové , ale nedalo mi to , snad to spustí třeba i malou diskusi.Takže sorry a hezký den.