Lleni

Kde ste teď?

Doplňuji:

  • já sem treba ve škole;)))

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Doma

doma se svým kocourkem popíjím kafíčko a mám se dobře :))

Další odpovědi
brillant

V práci

anonym

Doma

Doplňuji:
V posteli pod peřinou.

quentos

Doma

… za hodinu zas vystřelím do práce

badisko

Doma

marodim …

Sůwa

Doma

Ve škole a v práci a to jste na odpovědích? To z vás asi mají radost…

panenka

V práci

Jsem ted v kanceláři a dělám vyúčtování klientů a chystám se na kurz němčiny

mosoj

Jinde

Na WC !

hanny 2

Doma

Doma,učím se angl.a chystám se do práce.

aramah

Doma

Klidně bych mohla okopírovat briketku,krom kočičáka mám pejsku 🙂

Drap

Doma

Doma a pracuji

Rocker

Ve škole

Doplňuji:
Jsem v práci ve škole,kde i bydlím,takže vlastně i doma:-)Právě jsem ve svém bytě na obědě.

honza19hk

V práci

Doplňuji:
zrovna na obědové přestávce,jinak celé dopoledne v bagru.

Matthew

Doma

Doplňuji:
Protože jsem momentálně nezaměstaný :((

RyuzakiKate

Doma

Odpočívám, měla jsem náročný víkend a jsem otlučená po tanečním představení, kterým jsme převálcovali všechny v sále! :)

lemur

Doma

pizlicka

Doma

na pohovce u krbečku,sedim na pohovce a nahrivam si zada infracervenym svetlem a prede mnou sedi muj kocourek flíček a za mnou pritel:-)papá.

Klára K.

Doma

briketka10

mosoji já si noťas na WC neberu
nedosáhnou mi tam kábly :))

pizlicka

na notas potrebujes kably?briketko,vic jak dve hodiny travit cas na wc???hmmm:-)