jendahun

Kde stahujete nějaké programy a aplikace pro Symbian?

Na OVI, nebo Symbian portál?Kde se dá něco slušného stáhnout i třeba v Javě?Myslím něco praktického,ne hry.Počasí,mapy a pod..

Nejlepší odpověď
dj.david1234

http://store.o­vi.com … je to divný, ale je tam docela dost použitelných doplňků :) Vodováhu jsem použil už xkrát :)
Ale na, aby jsi mohl používat ovi musíš vlastnit Nokii :)

Další odpovědi
protonaut

Ovi Store je dle meho nazoru otresny.
Ja osobne vse co potrebuji (i co nepotrebuji 🙂 ) vzdy nasel a neustale nachazim na tomto zdroji:

Zdroj: forum.n73.eu/vi­ewtopic.php?f=4&t=9­158

RomanP

co jsem se na Ovi marketu napálil tím že aplikace byla pro můj typ telefonu ale ve skutečnosti to nebyla pravda a já zbytečně přišel o peníze, sháním aplikace různě na netu. Stačí do vyhledávacího řádku napsat typ Symbianu a ono to vždy něco najde