mosoj

Kde stahovat kvalitní MP3 ?

Nikdy jsem nic stahovat nepotřeboval. Nyní jsem si chtěl
stáhnout nějakou hudbu v MP 3 do svých videoprezentací. Po stažení jsem ale zjistil, že nahrávky jsou v zoufalé kvalitě ( malý datový tok). Koupil jsem si kredit a zkusil stáhnout něco za peníze. Výsledek stejný.
Kde se dá stáhnout MP 3 v rozumné ( rozuměj technické) kvalitě ?
Doplňuji:
Hochu já ale mluvím o datovém toku příslušné MP 3 !!! Myslím že se tomu odborně říka „bitrate“.
Zkus si někdy nějakou MP 3 s malým datovým tokem pustit na trochu lepší reprosoustavu.

Nejlepší odpověď
Terryle

Hmmm, ono se to přesně říct nedá, protože záleží na každým, jakou kvalitu vyrobí a hodí na net. Je to namíchaný a než si to pustíš, nevíš nic.
Možná bych spíš pouvažovala o sehnání nebo koupení tradičního CD s požadovanou hudbou a vlastnoruční konverzi do mp3… z některejch programů se dá dostat i velmi slušnej bitrate.

Další odpovědi
RomanP

Všechnu hudbu stahuji z portálu
www.ulozto.cz
jsou tam již kvalitní mp3 s datovým tokem 192 až 320 kbps a datový tok 128 kbps se tam vyskytuji snad jen u alb které vyšli dávno na LP a někdo to kdysi převedl do pm3

SajmonModer

Stáhni si program ARES. ten najde všechny mp3 co chceš! Však ten program ti je najde a můžeš si je i stáhnout a jsou ve skvělé kvalitě, hochu.

stana73

Mě věž normálně přehraje orginál CD a vypálené jen po domluvě-je to to samé?

Klarka55

Já stahuju zde http://clubmp3.cz je tam snad vše na co si vzpomeneš

mosoj

Terryle : Zřejmě jsi uhodila hřebík na hlavičku. Též jsem dospěl k podobnému závěru.
Jak jsem zjistil na tom netu je co tam zrovna kdo pověsí a o zvukové kvalitě nemá ani páru.

Terryle

no, mnohdy lidi o kvalitě třeba páru maj, ale ono dělej si mp3 s nějakejma 500kb/s, když pak výslednej soubor bude mít 20 MB :o/ všecko je otázka kompromisu mezi velikostí a kvalitou. Ale kdyby to lidi aspoň uváděli, než to stáhneš…

mosoj

Největší problém vidím v tom, že se to opravdu pozná až po stažení.