Avatar uživatele
mosoj

Kde stahovat kvalitní MP3 ?

Nikdy jsem nic stahovat nepotřeboval. Nyní jsem si chtěl
stáhnout nějakou hudbu v MP 3 do svých videoprezentací. Po stažení jsem ale zjistil, že nahrávky jsou v zoufalé kvalitě ( malý datový tok). Koupil jsem si kredit a zkusil stáhnout něco za peníze. Výsledek stejný.
Kde se dá stáhnout MP 3 v rozumné ( rozuměj technické) kvalitě ?
Doplňuji:
Hochu já ale mluvím o datovém toku příslušné MP 3 !!! Myslím že se tomu odborně říka „bitrate“.
Zkus si někdy nějakou MP 3 s malým datovým tokem pustit na trochu lepší reprosoustavu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik před 4801 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Hmmm, ono se to přesně říct nedá, protože záleží na každým, jakou kvalitu vyrobí a hodí na net. Je to namíchaný a než si to pustíš, nevíš nic.
Možná bych spíš pouvažovala o sehnání nebo koupení tradičního CD s požadovanou hudbou a vlastnoruční konverzi do mp3… z některejch programů se dá dostat i velmi slušnej bitrate.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RomanP

Všechnu hudbu stahuji z portálu
www.ulozto.cz
jsou tam již kvalitní mp3 s datovým tokem 192 až 320 kbps a datový tok 128 kbps se tam vyskytuji snad jen u alb které vyšli dávno na LP a někdo to kdysi převedl do pm3

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SajmonModer

Stáhni si program ARES. ten najde všechny mp3 co chceš! Však ten program ti je najde a můžeš si je i stáhnout a jsou ve skvělé kvalitě, hochu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Mě věž normálně přehraje orginál CD a vypálené jen po domluvě-je to to samé?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Klarka55

Já stahuju zde http://clubmp3.cz je tam snad vše na co si vzpomeneš

před 3727 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Terryle : Zřejmě jsi uhodila hřebík na hlavičku. Též jsem dospěl k podobnému závěru.
Jak jsem zjistil na tom netu je co tam zrovna kdo pověsí a o zvukové kvalitě nemá ani páru.

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

no, mnohdy lidi o kvalitě třeba páru maj, ale ono dělej si mp3 s nějakejma 500kb/s, když pak výslednej soubor bude mít 20 MB :o/ všecko je otázka kompromisu mezi velikostí a kvalitou. Ale kdyby to lidi aspoň uváděli, než to stáhneš…

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Největší problém vidím v tom, že se to opravdu pozná až po stažení.

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek