rosa

Kde stahovat hudbu?

Kde skutečně jde bezplatně stahovat mp3 českých a slovenských interpretů. A aby to fungovalo – pošlete pár odkazů
Doplňuji:
Mám ještě jednu prosbu – v hledání abych mohla zadat interpreta a ne název písně, kterou nevím.

Odpovědi
anonym

zkuste internetove radio last.fm , tam je mozne zadat nazev interpreta a radio pak hraje az do umoru skladby ktere se mu bud blizi nebo jsou primo z jeho repertoaru … vyhodou je ze tohle je naprosto legalni … takze www.last.fm … pak jsou tu samozrejme nelegalni cesty, ty hledate taky ? obvykle se v takovem pripade zadava do prohlizece „czech torrent“ a obvykle hned na prvni strance se dostanete ke zdroji ceskych hudebnich alb ktere je mozne snadno stahovat …

Zdroj: imeem.com

Jahoda

MP3 písničky jsou zdarma k mání na viz. odkaze. Máte tam mnoho písniček a určitě tam najedet i nějaké české nebo slovenské. 🙂

Myslím, že na této stránce můžete zadat i interpreta a vyhledá to od něj písničky. Zkuste to. Mně to fungovalo. 🙂

Zdroj: www.rajmp3.cz