Jahoda

Kde stáhnu tento film?

Zdravím!

Včera běžel v TV film, ale bohužel jsem ho prošvihla. Chtěla bych si ho stáhnout. Ovšem háček je v tom, že na ulozto.cz jsem ho nenašla, dokonce ani na Google. Prosím, zda někdo ví, kde ho stáhnu, aby mi zde vložil odkaz.
Film se jmenuje „Vánoce v Kaštanové ulici“.

Předem děkuji za odkazy, popř. rady.

Pěkný den.
Doplňuji:
Bubco, to je ale jenom databáze. Na té stránce jsou pouze informace o filmu. Já ho chci stáhnout. Tato možnost tam není…

Nejlepší odpověď
iceT

Obavam se,ze Vas nepotesim,podle csfd je to televizni film a ten na ulozto.cz zrejme nebude,stejne jako spousta dalsich.

Další odpovědi
janek66

Jahodo, já myslím že když počkáte pár dní, film se najde.Jestli ho někdo natočil, dá ho na internet, ale chvíli to trvá.
Já si třeba stahuji Vyprávěj, vysílá se v pátek a ke stažení bývá většinou v neděli.

Michal Kole

Zadejte do google Warez forum a hledejte tam. Asi budete potřebovat registraci

anonym

http://www.csfd­.cz/film/268644-vanoce-v-kastanove-ulici/

Adresa: csfd.cz
zadat název filmu........

Elk

Možná! by se dal natočit z kabelovky, kde je archiv, ale nevím to určitě.

bobánek

Skuste jít na www.googel.cz.Do vyhledávače si napište download(a film).