kajulnkaa16

Kde stáhnu Skype 5.3.0.120 ?

je to starší verze, já ji nikde nemůžu najít

Odpovědi
badisko

zde …http://ulozto­.cz/xm9w9zs/sky­pesetup-5–3–0–120-exe

Bedy

Na co chcete používat tak starou verzi? Skype je jeden z nejnapadanějších programů a ty aktualizace zalepují díry, které by mohl potenciální útočník využít. Pak se lidi akorát diví, že jim Skype nefunguje, počítač je zavirovaný, apod.

Pokud opravdu nemáte vážný důvod, proč používat starou verzi, tak ji nepoužívejte a používejte vždy aktuální verzi.

Starou verzi můžete stáhnout například z Filehippo.com (něco jako naše Slunecnice.cz či Stahuj.cz).Nes­tahujte odkudsi z Ulož.to, kdo ví, co to je.