Jahoda

Kde stáhnu program AVG?

Dobrý večer.

Ráda bych si stáhla program AVG, abych měla při vyhledávání u každého odkazu fajfku (že stránka neohrozí můj PC), nebo křížek (že stránka můj PC ohrozí). Kde tento program stáhnu ZDARMA a jakou verzi mám stáhnout? Zároveň se také ptám, zda nic nebude narušeno, když používám antivir Norton Security Scan? Někde jsem četla, že na PC nesmí běžet dva a více antivirů zároveň. Vždy má být v PC nainstalován pouze jeden. Je to pravda? Pokud si tedy AVG stáhnu, jak mám dále postupovat, abych u odkazů měla již zmiňované fajfky a křížky?

Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
rybíz

JÁ MÁM AVG 9.0.851 A JSEM SPOKOJEN. JAK SE STAHUJE BOHUŽEL NEVÍM, MÁM HO OD ODBORNÍKA.
P.S. MYSLÍM, ŽE JE VOLNĚ PŘÍSTUPNÝ A ASI ZDARMA

Další odpovědi
stryda

Do vyhledavace na seznamu napis AVG naseptavac ti ukaze stahni avg zdarma klikni a stahuj.cau.Chce to jeden antivir

elektrikář

V počítači nemá být víc antiviru,najednou hádají se používám antivir Fre od Maicrosoftu a jsem s ním spokojen.

Bumbes

http://free.av­g.com/cz-cs/uvod
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/kom­pletni/avg-antivirus-free-edition/

aramah

Já vám Jahodo neumím poradit, ale vítám vás zpět!Hezký večer Aramah.

Jahoda

Dobrý večer Aramah. Děkuji za milé přivítání 🙂 Mějte pěkný zbytek večera. 😉

Jahoda