smoulinkaq

kde stahnu naky program na vyčištěni historie z netu a odstraněni prazdných složek ?

Glary Utilities nepomahá co dělat použivám windows7

Nejlepší odpověď
www

Ale pomáhá, stačí úklid jedním kliknutím (zkušenost).
Jenže prázdné složky ti sám od sebe neodstraní, ty musíš odstranit sama, místo po nich ale vyčistí.
P.S: do větších zásahů tímto programem raději nechoď, použij raději CCleaner, prázdné složky však opět musíš odstranit sama.

Další odpovědi
Bedy

Glary Utilities, Advanced SystemCare a jiné super zázračné čistí programy, které slibují zrychlení počítače o 300% vyhoďte z počítače, protože se taky může stát, že po spuštění nějaké té údržby či čištění se smaže to, co by se nemělo nebo se rozhází nějaké nastavení, prostě medvědí služba.

Čistit historii si umí prohlížeč sám, ve většině prohlížečů funguje klávesová zkratka Ctrl+Shift+Delete, tam si zaškrtnete, jestli chcete odstranit jen historii či třeba i dočasné soubory internetu apod.

Nebo doporučím program CCleaner, který je bezpečný na použití, pokud se nechá tovární nastavení, a s ním to vyčistíte. Ke stažení zdarma a česky z http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner
Při instalaci odmítněte Seznam lištičku, Google Chrome a Google Toolbar.

P.S.: Ono je možné, že používáte jiný prohlížeč, než který Glary utlities podporuje. Vím, že některé programy umí čistit historii pouze některým internetových prohlížečů.

Jinak prázdné složky nechte práznými složkami, to co máte Vaše, tak si projeďte, ale do systému se nehrabte – složky Program Files, Windows, System Volume Information, Documents and Settings a podobné nechte být.

Olmann

Já používám Advanced System Care 6 a ten i vyhledá prázdné složky a může je i vymazat.
Doplňuji:
to Bedy: Proč bych to měl mazat. To samé můžu prohlásit i o CCleaneru