Dick

kde stahnu film mimo server Ulož to?

Odpovědi
anonym

Třeba tady?Rapidshare

arygnoc

hele, lidi dávno vymysleli peíze.
tí autoři si je zaslouží.

tdey: zakoupit, jinak: google.

slad08

Třeba hellspy.cz, ovšem si musíte přes sms objednat nějaký gredit, asi stojí 30Kč na 2 filmy a je nutná registrace.
Pokud pošlete sms za 100Kč můžete si stáhnou 14–18 filmů. A mohu vám potvrdit, že film po stažení půjde, např: stáhnu si film z ulozto.cz a pak nelze vůbec spustit a stahování trvá dost dlouho, když to tady je to úplně jiné, film stažen do 20 min.

Zdroj: http://www.he­llspy.cz

Pavel V.

Hodně toho zdarma a poměrně rychle stáhnete na czshare.com, za příplatek lze stahovat velké množství dat plnou rychlostí.