led

„Kde stáhnu film…“

Narazila som a zaujímavý fakt.
Niektoré takéto otázky zmiznú, niektoré ostanú.
Podľa akého kľúča sa niektoré otázky s horeuvedeným textom vymažú a niektoré zostanú…
citujem z mailu:
„…byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Nepoptávejte prosím odkazy na stažení filmů, či hudby. Pro Odpovědi.cz je nelegální takové příspěvky zobrazovat.“

Otázka: nemali by sa automaticky všetky takéto otázky/odpovede vymazať (viď kodex), alebo majú ostať? A prečo?
Doplňuji:
v modrom vyhľadávači mi na „kde stáhnu film“ ukázalo viac než 250 otázok

Nejlepší odpověď
Terryle

Nemůže to být podle toho, kdo zrovna má službu? Předpokládám, že server nebude hlídat jenom jeden admin – a pokud je lidí víc, každej rozhoduje trošku jinak. Shodou okolností jsem taky dělávala „cenzora“ na jendom nejmenovaným serveru a ono to fakt není lehký, rozhodnout, co na výmaz je a co ne… i když tady je to trošku o něčem jiným. Tady bych to adminování i brala, mít na to čas, tady jste (jsme) zlatí svatí, fakt.

Další odpovědi
martinf

na internetu

coco

Co na to říct? Asi jak se jim to hodí.