Kde stáhnu?…

dobrý den. chtěla bych si z ulozto.cz stáhnout, které jsou ČESKY a mají dobrou kvalitu. ovšem nikde nemůžu tyto filmy v češtině najít. proto se ptám, možná někdo poradí. chci stáhnout tyto filmy:

  1. Jak vycvičit draka
  2. Planeta 51

chci je stáhnou z ulozto.cz, kde jsou v češtině a v dobré kvalitě. nejlépe po vlastích zkušenostech. ale budu ráda za každý odkaz. předem moc děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

jen si tady moc nehrajte s odkazy na stahování filmů a za chvíli nebudete mít stahovat kde!!!!!!!!
Lepší je odkazy posílat na e-mail.

Další odpovědi
jakube33

No tohle jsou nové filmy takže nevím jestli budou v dobré kvalitě.
Jak vyscičit draka jsem zatím nenašel je příliš brzy ,ale můžete si zde najít bud´s titulky nebo anglicky a u všeho čtěte dole komentaře!!!:http://www.uloz­.to/hledej/?q=+jak+­vycvi%C4%8Dit+d­raka+cz+avi

planeta51 také pouze s titulky:http://www.uloz­.to/4227258/pla­neta-51.avi

Musíte si počkat tak 1 nebo 2 měsíce než to bude v dobré kvalitě ale ve špatné kvalitě by t šlo najít(kinorip).