gnr54

Kde stáhnout vzor smlouvy „auto na splátky“?

Kamarád chce prodat auto.Kupující by ho chtěl na splátky.Kamarád stím souhlasí,ale chtěl by napsat správnou smlouvu.Existuje taková smlouva!Jestli existuje,kde se dá tento vzor stáhnout.Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Přesto Vám děkuji.

Nejlepší odpověď
cukrar

uzavřete klasickou kupní smlouvu a v textu budou uvedeny jednotlivé splátky.
Ale varuji před takovým postupem. Kamarádovi se to může vymstít!!!

Další odpovědi
hanulka11

http://smlouvyz­darma.blogspot­.com/2008/04/kup­ni-smlouva-na-auto-vzor-ke-stazeni.html

jen aby toho ale nelitoval, mnohdy ani smlouva nezachrání před neplatičem