22aa

Kde stáhnout v češtině TV pořady z 90. let?

Kde stáhnout TV pořady v češtině z 90. let?

Dobrý den.
Nevíte kde můžu stáhnout z 90. let nějaký TV pořad nebo reklamu?
Byl jsem v archivu ČT ale tam ty videa jsou funkční z roku 2006 před rokem 2005.
Například rok 2002 je nedostupný.
Prosím neznáte nějaký video archiv kde jsou dostupné starší roky a povolené stáhování?
Nevím jak je to z čt.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

Něco je na YouTube:
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=Po%C5%99a­dy+%C4%8CT+90­.l%C3%A9ta

22aa

Děkuji.
Koukám formulujete líp dávání jak já.
Taky to mám našlý za dlouho z důvodu mnou špatného formulování.

22aa

Byl jsem na youtube něco jsem našel ale tam byly větščinou filmy a pohádky.
Chtěl bych totiž vidět zpravodajství sport a taky nějaký reklamy 90 let.
Taky hodně mě zajímá volby.
Oprava k minulé odpovědi: Umíte líp vyhledávát líp než já.