DusanOrlik

Kde stáhnout tento díl? Všude jsem hledal, ale nikde nic …

Zdravím,na uloz.to i na google jsem zkoušel hledat,ale nikde nic.Potřebuji stáhnout Tisíc a jedna noc.3gp a česky.Všude se mi ukazovalo slovensky a poté česky,ale s koncovkou .avi.Nevíte kde to mám stáhnout-nejlépe tuto epizodu 133,ale i jinou.Díky moc

Nejlepší odpověď
baghira

Stáhnout avi a zkonvertovat

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/avi-to-3gp/

Další odpovědi
hornik.

googlujeme:
AVI to GP3
FLV to GP3
GP3 to AVI
zkrátka potřebujeme-li něco zkonvertovat, používáme při vyhledávání třeba
JPG to TXT a ono se něco najde.

A česky AVI do GP3 atd.

chudst

Nehledejte to ve 3GP. Nejjednodussi je to stahnout v AVI a prekonvertovat do 3GP.

Napriklad pomoci Xilisoft Video Converter Ultimate 6.

DDarent

zmněnit formát je nejlepší způsob, takže použij některý z těch co ti radí.

( si asi jedinej kluk na světě co chce vidět tisíc a jedna noc!!!!!)

MrGandy

Zdroj: www.voyo.cz