nikolqa.o

Kde stáhnout ovladače k telefonu Acer Liquid E380 ?

Dobrý den,

potřebuji stáhnout ovladače k telefonu Acer Liquid E380, ale už mě opravdu nenapadá odkud. Zkoušela jsem oficiální stránky Aceru, ale odtud stažený ovladač nefunguje.

K telefonu jsem nedostala žádné instalační CD a sám se mi nenainstaluje, napíše mi to došlo k chybě. Mám Win XP.

Děkuji za radu.
Doplňuji:
Určitě existují. Problém s instalací ovladačů z oficiální stránky Aceru nemám jen já, ale i spousta dalších uživatelů například počítačů značky Acer. Soudím tak podle toho, co jsem četla na různých fórech.

Odpovědi
Lamalam

A jseš si jistá, že ovladače pro XP existují?

Jirka111222

Já tento samý problém mám také.V PC mám OS Windows 7.Mobil vůbec nekomunikuje s počítačem.