Katka99

Kde stáhnout Microsoft Power Point?

Ahoj, potřebovala bych vědět, kde se dá stáhnout zdarma Microsoft Power Point na vytvoření prezentace.Potřbuji to do školy. Předem děkuji. :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

pokiaľ viem, tak Microsoft Power Point ZDARMA neexistuje.

môžete použiť alternatívy ako napr. FreeOffice, OpenOffice, LibreOffice, Kingsoft Office Suite Free.

linky na stiahnutie si už nájdete, nie?

;-Q

Další odpovědi
brillant

Jedině koupit, warez se tady nepodporuje.

anonym

Měl by být součáství tvého office,zkus zadat do startu-power point nebo zkus tady:
http://www.hle­dat.com/web?ts=­go&q=st%C3%A1hnou­t+powerpoint+zdar­ma

daran

Na jejich stránce si ho můžeš objednat na rok s 1. měsícem zdarma(platíš měsíčně).Dobrý je,že si tu objednávku můžeš kdykoliv zrušit.Tudíž před vyprcháním 1.měsíce si tu objednávku rychle zruš a tím pádem neztratíš ani korunu :)

KristHry

PowerPoint ke stažení sice nenabízíme – zato u nás ale najdete zdarma šablony, doplňky nebo tipy k vytvoření perfektní prezentace: https://www.od­prezentuj.cz/zdar­ma-ke-stazeni/