dnb

Kde stáhnout hry, tak, aby po instalaci nevyzadovali přístup k internetu?

Dobrý den, zajímalo by mě, ze kterého serveru si mohu stáhnout hry, aniž by po instalaci vyžadovaly přístup k internetu. Jde mi především o hry, typu call of duty apod. Zkrátka akční střílečky… Děkuji za veškeré rady.

Odpovědi
aliendrone

To je dost komplikované, protože na nelegální soft odpovědět zde nejde (jinak výmaz, ostatně dnes by si crack pořídil jen šílenec) a legální (obvykle ten free/zdarma) si právě platíš tím, že ti s ním nabundlují nějaké svinstvo, obvykle šmírovací či reklamní.

Mnohé hry (komerční/placené) dnes již přímo vyžadují internetovou registraci (ověření instalačního kódu jako ochranu proti nelegálnímu kopírování). Namátkou si vzpomínám na ve své době dost slušnou pecku Battlefield 2, kde pokud jsi chtěl hrát na oficiálních (legálních) serverech s lidmi (a o to jde, singleplayery jsou pro děcka), bylo nezbytné zadat kód. (tím se ti ovšem otevřely žebříčky ranků, skillů, zbraní atd.) Pokud vím, tak mnoho starších her (a mezi nimi i dost OPRAVDU DOBRÝCH) jde sosat z www.gog.com, často jsou zcela zdarma. Někdy se spokojí (v případě singlu) i bez připojení. Zkus je zakázet ve firewallu, to často pomáhá nebo zakaž při hraní síť. Což ovšem neznamená, že to vždy pomůže, ovšem nelegální soft je na tom MNOHEM hůř. ;) :)

Anonym*****

Záleží na tom o jakou hru se jedná.Hry třeba stáhnout na wifi a pak je lze pustit na wifi ,nebo jsou hry které sami po stažení nebudou vyžadovat přístup k wifi a půjdou bez ní.

elkon

Seber holku a jdi do přírody.