Kura

Kde stahnout Android 4 ?

Informace stara nekolik mesicu, ze Android 4 je volne stazitelny, ale kde to nemuzu najit. Vsude kde narazim na stazeni zdarma, jsou jen dalsi a dalsi stranky, ktere si me prehazuji dal a dal.

Odpovědi
Rohlik

Mobil nebo tablet by tě na takovou aktualizaci měl upozornit a nabídnout ti stažení skrz něj. Ovšem jen tehdy, pokud tvůj mobil či tablet Android 4 „podporuje“. Pokud nemáš to štestí, tak je možné jej stáhnout skrz tzv. ROMku, ale to příjdeš o záruku a je to složitý proces, který není určen pro nováčky.