škubánek

Kde spí lední medvěd? děkuji

Nejlepší odpověď
elektrikář

Tam kde si lehne většinou na ledě nebo na sněhu má na to dobry kožich.

Další odpovědi
fortin

Někdy se ale lední medvěd nevyspí a utopí se. Když plave tak si potřebuje odpočinout. K tomu slouží kry. Když kry nejsou protože se rozpustí moc brzy, medvěd se po stovkách kilometrů utopí. http://www.you­tube.com/watch?v=Ow­ZH_aT0FGI ve videu BBC je vidět jak vylézají z nory ve sněhu. Takže je možné že si vyhledávají místo kde je sníh a tam si vyhrabou díru. Jak to mají s nájmem nevím ale zatím přespávají zadarmo.