michal303

Kde sledovat NFL online

Neznate nejakou stranku kde sledovat NFL živě.Pokud možno bylo by dobry abi to byla česka stranka ale jestli ne tak je to jedno děkuju.

Odpovědi
bolak

Českou s českýma komentátorama neseženeš, ale tady se mrkni > http://atdhe.eu/
Nahoře si vyber sport, vyjede ti seznam zápasů seřazenej podle času a až zápas začne, tak na to stačí kliknout a už to jede. Ďáblovy obrázky…

Taky sázkovky vysílaj některý utkání, když máš u nich otevřenej účet, a v mnohem lepší kvalitě.