dust8

Kde skončila ta pojizdná postel z trilogie Slunce, seno?

Nejlepší odpověď
marci1

Postel babičky Škopkové se nachází ve skanzenu v obci Hoštice. 🙂
„Na konci vesnice Hoštice se nachází skanzen bývalého kravína, kde se natáčelo mnoho filmových scén. Skanzen nese název „Ranč Šimona Pláničky“. Pro návštěvníky je zde k vidění připravena například motorka Vency Konopníka nebo pojízdná postel babičky Škopkové.“
https://www.ka­fe.cz/celebri­ty/slunce-seno-jak-vypada-hostice-vesnice-20561030.html

Další odpovědi
Edison

Jen typuju: V depozitáři filmařů.

Ametyst

V areálu hostickeho skanzenu JZD se také nachází autobus Zemák.