Kde skladujete koupený žampiony z obchodu?

Já jsem je v obchodě dal do sáčku a uzavřel, dal do špajsky v kuchini a dnes ráno byli nějak zapařený, asi chyba že ?

Nejlepší odpověď
tatanka

Dávám do ledničky bez sáčku v nějaké misce normálně na volno.

Další odpovědi
Danina65

Pokud je v obchodě kupuji z chladícího boxu, dám je doma do ledničky(chlad­ničky).

Kepler

Ano, byla to chyba, když do sáčku, tak vakuovaného a v lednici. A to ještě maximálně na dva dny, nutno rychle zpracovat.

yuko

Tady se prodavaji zampiony v plastove krabicce s otvory, ty nekupuji, protoze jsou v nich cerstve tak 1 den a kdo vi, jak dlouho v te krabicce byly. Kolikrat to, co v nich je, uz ani nejsou zampiony. Radeji si vyberu hezke zampiony na vahu, v obchode jsou u nich papirove sacky specialne na houby a nejlepe jeste ten den nebo na druhy den spotrebuji. Je dobre si vzdy kazdou zeleninu a ovoce prohlednou. Vsak to znate, nahore huj, dole fuj. Nekdy se az divim, co vsechno se supermarkety snazi jeste prodat. Plesnive, nahnile, stare – ani zadarmo.